Mechanizace v zemědělství

Mechanické inovace pro motorizované pěstitelství

Nabízíme kompletní sortiment řemenů, které splní vaše požadavky na originální vybavení nebo náhradní řemeny, speciálně upravené pro různé typy kultivátorů. Naše výkonové řemeny Turf Drive, řemeny klasických a šestihranných profilů i naše oboustranné synchronní řemeny dokonale vyhoví běžnému i náročnému použití všech typů kultivačních traktorů.

NAJÍT HLAVNÍ ROZSAHY

HNACÍŘEMEN TRÁVNÍKU

 

Řemen Motoculture se skládá z odolného krytu, styren-butadienové báze a přírodního kaučuku. Byl vyvinut pro aplikace motorové kultivace a je vyztužen neroztažitelnou aramidovou napínací šňůrou, která zaručuje vysokou odolnost proti tření, vlhkosti a stříkajícímu oleji. Klínové řemeny se používají na motorových zařízeních, jako jsou sekačky s pojezdem a s pojezdem, traktorové sekačky, kypřiče a motorové sekačky.

ŠESTIHRANNÝ LICHOBĚŽNÍKOVÝPÁS

 

Šestihranné pásy jsou také známé jako oboustranné pásy (AA/BB/CC). Lze je použít pro více přenosových okruhů, pohánějí řemenice na obou stranách řemene a natáčejí řemen v obou směrech. Dráty jsou z polyesteru. Díky své vysoké pružnosti a nízké průtažnosti se dokonale hodí pro hadovité převody. V nabídce naleznete šestihranné řemeny AA a BB pro sekačku na trávu, traktůrek, sekačku s pojezdem, rotační sekačku nebo motorovou sekačku

DVOUZUBÝ SYNCHRONNÍŘEMEN

 

Dráty ze skelných vláken zajišťují přesné polohování a pružnost bez prodloužení. Jsou dokonale okovány a vysoce odolné proti opotřebení a vibracím.

KULIČKOVÁLOŽISKA (ŘADY 600 A 6000)

 

Nabízíme kompletní sortiment kuličkových ložisek značek NSK - KOYO a CMW Prenium. Díky nízkému krouticímu momentu se ideálně hodí pro použití v elektrickém nářadí, kde jsou vyžadovány vysoké otáčky a nízké ztráty výkonu.

PŘENOSOVÝŘETĚZEC

 

35 000 metrů řetězů skladem, zejména pro rozteče 06 B-1 a 08B-1, které se běžně používají pro montáž na motorové kypřiče. Nabízíme bezkonkurenční sortiment řetězů, včetně řetězů ISO, ASA, dutých čepů, nerezových řetězů a kloubových sítí. Naše dílna pro dokončovací práce nám umožňuje nabídnout vám řetězy libovolné délky.

130 000 položek

Arrivage en mars


Katalogy a brožury