Těžební průmysl

Těžba a dobývání

Těžební průmysl vyžaduje odolné a spolehlivé produkty. Nabízíme řadu výrobků, které pokryjí různé potřeby v oblasti přenosu energie. Zařízení pro manipulaci s pevnými látkami, jako jsou šnekové dopravníky, dopravníkové pásy a hnací válečky, které jsou vzhledem k povaze zpracovávaných materiálů vystaveny značnému opotřebení, lze opravit a ochránit pomocí širokého sortimentu skladových položek ITAFRAN.

SMSRREDUCER

Slavná kyvná převodovka SMSR od společnosti FENNER, která je na trhu již 80 let, dosáhla technické vyspělosti. Nyní jí nelze nic vytknout a je dokonale vhodná pro nejnáročnější prostředí. Skladem máme kompletní sortiment velikostí od B do J.

ŘADA LOŽISEK PRO TŘÍDĚNÍ A TĚŽEBNÍ APLIKACE

LOŽISKA S PEVNOU KLECÍ

Nabízíme řadu ložisek speciálně navržených tak, aby odolávala drsnému prostředí těžkého průmyslu. Soudečková ložiska CAM s plnou klecí jsou navržena s přesně opracovanou plnou mosaznou klecí. Tato klec je vysoce odolná vůči velkému zatížení a rázům, snáší také vysoké otáčky a generuje nízké teploty.

ZESÍLENÁLOŽISKA

 

Ložisko se skládá ze dvou částí, což usnadňuje jeho montáž a demontáž. K dispozici je několik typů těsnění nebo zátek, aby bylo zajištěno nejvhodnější těsnění. Nabízíme kompletní sortiment včetně : Ložiska, kuličková nebo válečková ložiska, přechodová pouzdra, pojistné kroužky, těsnění a zátky.

KATALOG ITAFRAN


Katalogy a brožury