Zpracování dřeva

Pokročilá mechanická řešení pro pilařský průmysl

Řezání, přeprava a zpracování dřeva na pile jsou vysokorychlostní procesy v extrémních podmínkách. Navíc při něm vzniká jemné znečištění pilinami, které může zvýšit opotřebení mechanické převodovky.


Vyvinuli jsme řadu řešení pro vaše potřeby v oblasti přenosu síly, jako jsou naše řady zesílených řetězů, ozubených a dopravních řetězů, které nabízejí zvýšenou odolnost vůči nejnáročnějšímu zatížení.

NAJÍT HLAVNÍ ROZSAHY

PŘENOSOVÉŘETĚZY

 

Specializujeme se na mechanické převody a vyrábíme kompletní sortiment standardních ocelových válečkových, jednoduchých, dvojitých a trojitých řetězů s roztečí od 04B do 48B. V souladu s normami ISO a ASA. Nabízíme také řadu zesílených řetězů, přímých a úzkých článkových desek.

MANIPULAČNÍŘETĚZY

 

Řetězy pro manipulaci s materiálem a dopravníkové řetězy, které se používají v různých odvětvích, například v dřevařském průmyslu, vyrábíme podle norem ISO, DIN a BS v roztečích od 40 do 260. Dodáváme dopravníkové řetězy typu FV, M a BS.

MANIPULAČNÍŘETĚZY NA DŘEVO

 

Nabízíme také řadu řetězů určených speciálně pro dřevozpracující průmysl. Patří mezi ně řetězy s ozubenými deskami, zapuštěnými nebo hrotovými profily. Najdete zde také řetězy s tlačenými deskami nebo rovnými rozšířenými oky. Jsme vám k dispozici, abychom vám pomohli definovat vaše potřeby.

191 035 převodových řetězů na skladě

33 264 manipulačních řetězů na skladě

DOPLŇKOVÉ ROZSAHY


Katalogy a brožury